Apmokėjimas už prekes:

Bankinis pavedimas

– Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į MB „Snaudės“ sąskaitą.
– Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite už kokį produktą/us mokate.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: MB Snaudė
A/S: LT497300010156921991
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Įmonės kodas: 304949043
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti produktą/us už kuriuos mokate
Įmokos kodas: reikia nurodyti produktą/us už kuriuos mokate.

Grynieji arba banko kortelė

– mokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele galima prekių atsiėmimo metu MB Snaudė studijoje.
Gavę apmokėjimą, jei prekė sandėlyje, užsakymą išsiųsime per kelias darbo dienas. Jei reikės gaminti, užsakymas bus įvykdytas per 5-21 darbo dieną.

Prekių pristatymas:

NEMOKAMAS atsiėmimas mūsų parduotuvėse
Atsiėmimas Omniva paštomatuose (visoje lietuvoje)
Galimi ir kiti prekių pristatymo būdai ☺

Grąžinimas ir garantinis taisymas:

Apsisprendę įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 14 dienų. Tokiu atveju, prekė turi būti nenaudota ir nesugadintos prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės/prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Jeigu gavote nekokybišką ar pristatymo metu pažeistą prekę, kreipkitės į MB Snaudė būstinę ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Jūs nuspręsite ar prekę reiktų pataisyti, pakeisti kita ar grąžinti pinigus.

Grąžinimas:

Omniva Baltijos „Rimi“, Kaunas
MB Snaudė
Tel: +37067098510

Gavę Jums netikusią prekę/prekes, pinigus grąžinsime pavedimu (per 14 dienų) į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į kitą jūsų nurodytą sąskaitą, jei atsiėmimo metu mokėjote grynaisiais.

Kylant klausimų dėl įsigytos prekės grąžinimo, daugiau informacijos galite rasti adresu: http://www.vartotojucentras.lt/straipsnis_ist.php?ist=25

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Garantija:

Mes įsipareigojame įsigytas prekes jei jos neatitinka kokybės reikalavimų t. y. prekės defektas atsirado ne dėl pirkėjo kaltės, ne dėl nusidėvėjimo ar ne dėl netinkamos priežiūros pataisyti, pakeisti ar atlyginti sumokėtą sumą per 2 metus nuo prekės įsigijimo.

Jei turite daugiau klausimų bei pageidavimų, būtinai rašykite info@snaudė.com arba skambinkite +37067098510

Jeigu prekei nenustatytas kokybės garantijos terminas, vartotojas reikalavimus dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per 2 metus nuo prekės įsigijimo dienos.

Nuoširdžiai jūsų MB Snaudės komanda